Ekran o‘lchami:
Shrift o‘lchami:
Raqamli texnologiyalar sohasida jismoniy va yuridik shaxslar tomonidan kelib tushayotgan murojaatlarni o‘rganish, muammoli masalalarni joyida bartaraf etish choralarini ko‘rib chiqish bo‘yicha O‘zbekiston Respublikasi Raqamli texnologiyalar vazirligi tomonidan fuqarolar bilan ochiq sayyor qabul uchrashuvi o‘tkaziladi. Shu munosabat bilan Sizdan raqamli texnologiyalar xizmatlaridan foydalanishda muammolar, takliflar va o‘zingizni qiziqtirgan savollar bo‘lsa, sayyor qabul kuni tashrif buyurishingizni so‘raymiz. 📌Manzil: O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining Quvasoy shahridagi Xalq qabulxonasi ☑️Qabul vaqti: 18-fevral kuni soat 11:00 da ☎️Murojaat uchun: 73-372-10-00; 99-909-22-29
Bizni ijtimoiy tarmoqlarda kuzating!
📢E’LON
📣Navro‘z umumxalq bayrami shodiyonalari va xalq sayliga marhamat!
Hurmatli fuqarolar
Quvasoy shahar hokimligi tashabbusi bilan 7 yoshdan 70 yoshgacha bo‘lgan aholi o‘rtasida “Kitobxonlik” tanlovi e'lon qilinadi.